01 Mar

Ruilhuisje

Niet huilen maar ruilen!

Het Ruilhuisje is inmiddels een onmisbaar begrip op vele feestjes en festivals. Vernieuwend als ze zijn, zijn er inmiddels talloze activiteiten te doen voor jong en oud. Doe de stoelendans, loop een modeshow, draai aan het rad, vraag een plaatje aan, ruil je geheim, neem plaats in de stoel van de kutkapper, ga op de foto met Karel het hobbelpaard, of kom natuurlijk gewoon iets ruilen! Het principe is eenvoudig: de bezoekers van het ruilhuisje kunnen iets van zichzelf ruilen tegen iets wat is uitgestald in het Ruilhuisje. Een opblaaskrokodil? Een kookwekker? Een pyjama? Een puzzelboekje? Een bikini? Ja! Alles is te ruilen bij het Ruilhuisje.

Naast het vertrouwde Ruilhuisje is er ook de Ruilhuisje mobiel. Deze bakfiets puilt uit van de vetste ruilwaar en rijdt deze zomer kris kras over de beste feestjes en festivals.

Het Ruilhuisje is een vorm van social art die het beste tot zijn recht komt in de setting van een feest, festival of andere ontmoetingsplaats voor open-minded mensen. Voor meer informatie check de Ruilhuisje website en Ruilhuisje hyve.

www.ruilhuisje.nl

facebook.com/ruilhuisje